Repra - Strona ze spotkaniami Reprezentacji Polski w piłce nożnej
poniedziałek, 13 listopad 2017 22:45

Meksyk górą

W 13 minucie po błędzie naszej obrony Raul Jimenez strzelił bramkę dla gości. Więcej goli w tym spotkaniu nie padło i mecz zakończył się porażką naszej kadry 0:1.

W spotkaniu z Meksykiem na boisku nie pojawiło się kilku zawodników z podstawowego składu. W Gdańsku kibice nie zobaczyli na murawie Roberta Lewndowskiego, Łukasza Piszczka, Michała Pazdana, Kamila Glika, Grzegorza Krychowiaka oraz Kamila Grosickiego. Na ławce rezerwowych usiadł kolejny zawodnik podstawowej jedenastki, Jakub Błaszczykowski, ale on pojawił się na murawie w drugiej połowie.

Szansę na debiut od pierwszej minuty otrzymał zawodnik Dynama Kijów, Tomasz Kędziora. W drugiej połowie pojawił się kolejny debiutant, pomocnik Górnika Zabrze, Rafał Kurzawa.

Dla Krzysztofa Mączyńskiego było to trzydzieste spotkanie w barwach Polski.